• Girlandy kryształowe,rozświetlą każdą salę weselną
  • Cudne dekoracje za Parą Młodą.

wtorek, 5 listopada 2013

Jaką kreacje wybrać na wesele czy ślub ?

Często bywa tak, że nie wiemy jak ubrać się na wesele czy ślub, zwłaszcza, że  istnieją określone reguły, których należy się trzymać , by dobrać odpowiedni  strój na takie uroczystości.

Brak znajomości tych zasad grozi, iż nasz strój będzie sprzeczny od ustalonych standardów, co w zasadzie nie jest wielką gafą, lecz w oczach Panny Młodej, która zaplanowała swój wymarzony dzień od dawna, wszystko powinno wyglądać wręcz idealnie nawet my jako goście.
Należy więc wcześniej sprawdzić co najlepiej ubrać na wesele niż podpaść Pannie Młodej i bawić się  razem do samego rana.
Rzeczą jest wiadomą ,iż mężczyźni nie mają tych problemów , natomiast my kobiety wręcz codziennie stojąc przez szafą.


Dlatego, przed weselem dobrze jest uzmysłowić sobie na jaki rodzaj uroczystości się wybieramy. Gdyż każda okoliczność wymaga odpowiedniego stroju.

Nie należy  pomylić  ślubu z dyskoteką bądź imprezą sylwestrową. Należy wystrzegać się  kusych, opiętych sukienek, które wyglądają jakby zabrakło nim materiału. Tak obcisły krój nie gwarantuje nam  swobody ruchów, co jest dość ważne podczas zabawy na parkiecie jak i w trakcie całego wesela.
Komfort na takiej uroczystości to wręcz  podstawa – wszędzie czai się kamera albo aparat, a te sprzęty nie znają litości i o gafę bardzo łatwo.

Jaka długość sukienki ?

Nie należy również przesadzać z nadmierną elegancją, długie i eleganckie kreacje  są bardziej odpowiednie na bale, a przyzwolenie na suknię do ziemi ma tylko Panna Młoda.
Odpowiednią więc długością  będzie kompromis pomiędzy mini a maxi.
Młode kobiety mogą zdecydować się  na sukienkę przed kolano, natomiast starsze panie dobrze wyglądałyby w kreacjach do kolana.
Górna częśc stroju nie powinna odsłaniać zbyt wiele, można pozwolić sobie na cienkie ramiączka lecz trzeba uważać by dekolt nie był zbyt głęboki.

Jaki kolor sukienki i  z jakiego materiału ?


Materiał oraz jego koloru również ma znaczenie, niemodne są już świecące tkaniny, połyskująca faktura natomiast wygląda tanio i tandetnie. Wybierajmy sukienki z tiulu bądź innych przewiewnych materiałów.

Jeśli chodzi o kolorystykę, oczywiście unikamy  koloru białego (zarezerwowany dla Panny Młodej), ecru i czarnego (kojarzy się bardziej z pogrzebem).  Odpowiednie będą stonowane i pastelowe barwy, które nie zwracają na siebie nadmiernej uwagi a są bardzo twarzowe.
Unikajmy  przesadnie przyozdobionych kryształkami, cekinami i innymi świecącymi elementami bo będziemy wyglądać  jak obwieszona bombkami bożonarodzeniowa choinka.
Minimalizm w tej sytuacji sprawdzi się o wiele bardziej, podkreśli wagę tej chwili w życiu Młodej Pary.

Do sukienki możemy założyć marynarkę czy bolerko, które może przydać się np. w kościele czy gdy będzie chłodniej.
Do tego dobrana  kopertówka, w której zmieszczą podstawowe rzeczy oraz dobrze dobrane, wygodne buty gotowe na gorączkę weselnej nocy.

Gdzie kupić sukienkę na wesele?

Możecie szukać ich w poniższych sklepach:

Answear.com

Heppin.com
Tagomago.pl
Więcej sklepów z sukienkami znajdziesz u nas w prawym bocznym panelu na naszej stronie internetowej.

Brak komentarzy:

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Powerade Coupons