• Girlandy kryształowe,rozświetlą każdą salę weselną
  • Cudne dekoracje za Parą Młodą.

piątek, 1 listopada 2013

Oszczędna Panna Młoda czyli gdzie robić zakupy : Fashion days - zakupy taniej nawet o 80%

Czy słyszeliście już o marce Fashion Days?
Jest to największy międzynarodowy klub zakupowy oferujący setki nowych produktów światowych,cenionych marek tj: Moschino,Ray-Ban;Empirio Armani,Custo Barcelona,Calvin Klein,DKNY,Ralph Lauren,Hunter i wiele,wiele innych z rabatem nawet do 80% !
Każdego dnia Fashion Days oferuje nowe kampanie promocyjne a rejestracja w sklepie umożliwia śledzenie na bieżąco nowych kampanii i możliwość upolowania swojej wymarzonej rzeczy często za mniej niż połowa jej wartości.
W Fashion Days znajdziecie tylko oryginale produkty-pragnę też nadmienić,że Ambasadorami tej marki są Karolina Malinowska i Olivier Janiak.

Fashion Days to największy klub zakupowy online w Europie Środkowo-Wschodniej. Dzięki współpracy z producentami i dystrybutorami luksusowych i najbardziej pożądanych światowych marek Fashion Days zapewnia swoim Klientom dostęp do oryginalnych, markowych produktów w cenach obniżonych do 80%.

W 2009 roku działalność Fashion Days w Szwajcarii zainicjowało dwóch przedsiębiorców – Jan Vichr i Markus Okumus. Szwajcarska firma szybko się rozrosła, otwierając swoje oddziały kolejno w Rumunii, Czechach, na Węgrzech, w Słowacji, Słowenii, Bułgarii, Polsce oraz na Litwie, Łotwie i w Estonii.

Firma Fashion Days oferuje jedynie oryginalne produkty, starannie wyselekcjonowane przez producentów i oficjalnych dystrybutorów. W poszczególnych kategoriach przedmiotów ‒ przeznaczonych dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci ‒ pojawia się codziennie ponad tysiąc nowych produktów w cenach obniżonych nawet o 80%. Warto na bieżąco śledzić oferty – kampanie sprzedażowe trwają zaledwie kilka dni.

Od roku 2012 przedsiębiorstwo Fashion Days International wchodzi w skład MIH Allegro Group.


25 zł otrzymasz na start !!!


Brak komentarzy:

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Powerade Coupons