• Girlandy kryształowe,rozświetlą każdą salę weselną
  • Cudne dekoracje za Parą Młodą.

niedziela, 3 listopada 2013

Dodatki do ślubnej kreacji

Dodatki są niezbędnym elementem uzupełniającym ślubną kreacje Panny Młodej. Dopełniają całokształtu kreacji i nadają jej właściwy charakter. Dodatki powinny być dobrane zgodnie z gustem, typem urody Panny Młodej, uczesaniem i stylem sukni ślubnej. Ostatniego szlifu nadają całości odpowiednio dobrane ozdoby do włosów i biżuteria. Dobierając biżuterie do kreacji należy wziąć pod uwagę styl i wygląd sukni ślubnej.

Jeśli suknia ślubna posiada bogato zdobiony dekolt rozsądnie jest zrezygnować z ciężkich i przytłaczających naszyjników, ponieważ mogą one sprawiać wrażenie przesycenia. W takiej sytuacji wystarczą bardziej strojne kolczyki. Bardziej strojne suknie wymagają bogatszego dopełnienia. Należy jednak zachować umiar. Delikatna biżuteria nie odda wyrazu sukni, więc nie powinna być za skromna.

Do skromnej i prostej kreacji idealnie pasować będą eleganckie i subtelne dodatki w postaci kolczyków i naszyjnika, a jeśli suknia jest bez rękawów a Panna Młoda nie planuje zakładać rękawiczek do kompletu warto dobrać również bransoletkę. Idealnie pasować będzie również delikatny diadem lub tiara. Zakładając na głowę diadem idealnymi dodatkami będzie lekka biżuteria na szyje i do uszu.

źródło : www.wedwell.pl/abc-wesela/moda/105-dodatki-niezwyke-uzupelnienie-slubnej-kreacji


Brak komentarzy:

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Powerade Coupons