• Girlandy kryształowe,rozświetlą każdą salę weselną
  • Cudne dekoracje za Parą Młodą.

niedziela, 27 października 2013

Makijaż ślubnyMakijaż ślubny to make up okolicznościowy łączący w sobie cechy makijażu dziennego i fotograficznego. Powinien spełniać następujące zadania: dyskretnie i subtelnie podkreślać naturalne piękno kobiety, retuszując jej niedoskonałości oraz być jak najbardziej trwały. Każda kobieta w dniu swojego ślubu chce wyglądać zachwycająco. Na ten efekt w równym stopniu składają się suknia ślubna, fryzura i oczywiście makijaż ślubny. Podstawowa zasada jaką kierujemy się przy doborze make up’u jest następująca: powinien on pasować do bukietu ślubnego. Do czerwonych zmysłowych ust pasuje szkarłatna róża lub czerwono - purpurowa cantedeskia, zaś do makijażu oczu w odcieniach fioletu pasuje wrzos lub eustoma w kolorze indygo.
Jak wykonać makijaż ślubny?
Makijaż ślubny podobnie jak makijaż dzienny można wykonać w dwójnasób: podkreślając oczy - doskonale sprawdzają się w tym wypadku cienie pastelowe, lub uwydatniając usta - intensywnym kolorem. Powinniśmy pamiętać, że w dniu ślubu make up musi zachować nieco stonowany charakter, dlatego warto wybrać jedną z dwóch powyższych opcji aby uniknąć efektu typu „malowana lala”. Większość pań wiedząc, że dzień ślubu sprzyja wzruszeniom, wykonują makijaż oczu kosmetykami wodoodpornymi i rezygnują z elementów, które mogą się rozmazać, np. z kreski wykonanej eyelinerem. Z drugiej strony, jest także sporo zwolenniczek używania w tym dniu kosmetyków, które pod wpływem łez mogą spłynąć lub się rozmazać. Ma to powstrzymać przyszłą pannę młodą przed płaczem. Warto przemyśleć, w której z powyższych opcji będziemy czuły się komfortowo...
Trwały makijaż ślubny
Podstawą dobrze wykonanego makijażu ślubnego jest odpowiednie dopasowanie kolorystyczne podkładu i pudru do cery. Wskazane są podkłady rozświetlające, ale warto zrezygnować z brązujących. Po uroczystości zaślubin wesele zazwyczaj trwa do białego rana, więc aby zachować jak najdłużej trwałość oraz świeżość naszego „dzieła”, warto zainwestować w kosmetyki matujące i utrwalające makijaż. Dzięki temu na zdjęciach, czy to w chwili pierwszego toastu czy też ostatniego tańca będziemy równie piękne.
źródło:ladymakeup.pl
Kosmetyki
Kosmetyki w sklepie Ladymakeup
Sklep internetowy z kosmetykami do makijażu
Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Powerade Coupons