• Girlandy kryształowe,rozświetlą każdą salę weselną
  • Cudne dekoracje za Parą Młodą.

czwartek, 31 października 2013

Jaką wybrać biżuterię ?

W tej chwili na czasie jest nie tylko Biżuteria ze srebra czy też złota, ale różnego rodzaju ozdoby imitujące te drogie materiały a więc plastikowe, metalowe lub nawet wykonane z drutu drobne ozdoby w formie wisiorków}, pierścionków czy naszyjników.

Najmodniejsze w tym jak i również nadchodzącym sezonie są korale. Idealnie jeśli są duże i masywne, zrobione z błyszczących materiałów noszone na tle ciemnej bluzki czy spódnicy. Takie korale nie są drogie, już od kilkunastu złotych można kupić te piękne ozdoby. Biżuteria ze srebra zawsze będzie jednak synonimem dobrego gustu, a starsze panie zamiast świecących w oczy ozdób preferują drobne łańcuszki czy wisiorki w kształcie kwiatów.

Dla panów bardzo gustownym dodatkiem jest spinka do mankietów, której historia sięga XVII wieku. Obecnie możliwa jest nawet usługa grawerowania spinek, co wyróżni ich właściciela z tłumu. Spinki są polecane także dla pań, które często sięgają po modę stylizowaną na męską: koszule i krawaty. W sprzedaży na pewno znajdziemy coś dla siebie.

Biżuteria dla Ciebie


Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Powerade Coupons