• Girlandy kryształowe,rozświetlą każdą salę weselną
  • Cudne dekoracje za Parą Młodą.

środa, 28 grudnia 2011

Trendy ślubne w dekoracjach 2012

Większość Par Młodych, zwłaszcza Panny Młode szukają nowych pomysłów na dekoracje ślubne. Z każdym rokiem powstają pewne trendy ślubne. Dlatego też, mamy zamiar podać kilka trendów dekoracji ślubnych 2012, z których można skorzystać lub nie na swój ślub :-)
Przede wszystkim musimy powiedzieć, że trendy dekoracji ślubnych z 2011 będą nadal bardzo cenione w 2012 roku. Trendem na rok 2012 jest połączenie 3 kolorów, dominować będzie biel. Proponowane kolory to: intensywny róż z kolorem kości słoniowej, brudny róż , odcienie słonecznej żółci,pomarańczowy, turkus, koral i niebieski z ecru.

Bardzo nowy trend ślubny pochodzi z trendów dekoracji wnętrz. Jest to zadziwiające połączenie pomiędzy 4 kolorami: niebieskim, zielonym, pomarańczowym i żółtym. Te kolory (zwłaszcza te 2 ostatnie) są lekko kwaśne i da światło do dekoracji ślubnych. Niebieski i zielony są uważane za zimny kolor. Dlatego zestaw 4 kolorów jest tak zaskakujący.

Zamiast okazałych, bogatych kompozycji na stołach w roli głównej wystąpią eleganckie proste kompozycje. Bardzo modnym dodatkiem staną się perełki.Można je dodać zarówno do kompozycji na stół weselny, kompozycji do kościoła jak i do bukietów ślubnych. Modne będę również wszelakiego rodzaju koronki, nie tylko przy sukni ale także jako dodatek dekoracyjny sali weselnej.
Trend na rok 2012 to naczynia ażurowe, latarenki, klatki z delikatnymi kompozycjami kwiatowymi. Każda romantyczna Panna Młoda, z pewnością zakocha się w różowo-srebrnych dekoracjach stylizowanych na vintage. Tutaj proponuje się koronki, połączenie różnych materiałów, papierowe wycinanki i ażurowe świeczniki.
Delikatność i minimalizm to cechy nadchodzącego roku 2012.
Wykorzystane zdjęcia są inspiracją...

Brak komentarzy:

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Powerade Coupons