• Girlandy kryształowe,rozświetlą każdą salę weselną
  • Cudne dekoracje za Parą Młodą.

środa, 24 sierpnia 2011

Atrakcja weselna jakiej jeszcze nie było - Flipomania
Flipomania, bo o niej mowa, gwarantuje niezapomnianą zabawę dla gości weselnych, a także wyjątkowy upominek, który równocześnie może spełniać rolę podziękowań. Flipomania to usługa pochodząca ze Stanów Zjednoczonych, gdzie stała się hitem, a polega na tworzeniu spersonalizowanych flipbooków podczas przyjęcia.
Co to jest Flipomania?

Flipomania to usługa polegająca na tworzeniu flipbooków podczas imprezy. Co to jest flipbook? Z angielskiego flip oznacza wertować, natomiast book to książka. Zatem w dosłownym tłumaczeniu flipbook to "książeczka do wertowania". Jest to rodzaj bardzo prostej animacji. Podczas wertowania ukazują się kolejne obrazki, tworząc iluzję ruchu. Wszyscy to znamy. Każdy z nas będąc dzieckiem, rysował na rogu zeszytu ludzika, który na kolejnych kartkach np. podnosił rękę coraz wyżej. Przy szybkim wertowaniu kartek miało się wrażenie, że ludzik rzeczywiście podnosi rękę.
Obecnie flipbooki zyskały nowoczesną formę i tworzone są na podstawie filmu. Wyobraźcie sobie teraz, że zamiast rysowanego ludzika bohaterami flipbooka jesteście Wy! Nagrywacie krótki filmik, a następnie oglądacie go na papierze, wertując książeczkę - to właśnie jest flipbook.Tworzenie takich spersonalizowanych flipbooków umożliwia Flipomania. W mobilnym studiu, które rozstawiane jest w miejscu imprezy, uczestnicy zabawy występują w 6-sekundowych filmikach, z których od razu tworzone są flipbooki. Cały proces jest bardzo krótki, dlatego już w niecałe 3 minuty po zakończeniu nagrania, dostajecie flipbooka składającego się z filmiku, w którym dopiero co wystąpiliście. Znakomita zabawa gwarantowana!Dlaczego Flipomania jest idealna na wesele?

Ponieważ zapewnia jednocześnie doskonałą rozrywkę wszystkim uczestnikom przyjęcia podczas nagrywania filmików, jak również jest oryginalną i bardzo ciekawą pamiątką dla gości, którzy mogą zabrać ją do domu i jeszcze długo po weselu wspominać je, wertując zrobionego podczas przyjęcia flipbooka. Większość popularnych atrakcji ślubnych to tylko chwilowa rozrywka w czasie imprezy. Kiedy wesele się kończy, pozostaje jedynie mgliste wspomnienie smaku czekolady lub widoku fajerwerków. Natomiast w przypadku Flipomanii od razu tworzony jest gadżet - flipbook, który jest niezapomnianym upominkiem dla gości. Przyjaciele i rodzina państwa młodych będą zachwyceni i zapewne bardzo mile zaskoczeni, ponieważ Flipomania to absolutna nowość w Polsce.
Jak działa Flipomania na weselu?

Przyjeżdżamy na miejsce wesela i rozstawiamy nasze mobilne studio. W nim para młoda i goście wybierają sobie przebrania, gadżety i stają przed kamerą. Następnie nagrywają 6-sekundowe filmiki. Można szaleć, wygłupiać się, tańczyć, odgrywać scenki, co tylko się wymyśli... Po zakończeniu nagrania można je obejrzeć i zdecydować, czy uczestnikom podoba się ich występ, czy może chcą powtórzyć nagranie. Po zaakceptowaniu nagrania uruchamiamy nasz program i tworzymy flipbooka. Gotowy produkt ze sobą w roli głównej goście dostają po niecałych 3 minutach. Można wtedy obejrzeć swojego flipbooka i pochwalić się nim innym uczestnikom zabawy, podczas gdy następni już nagrywają swoje filmiki.


Warto zwrócić uwagę, że w przypadku większości atrakcji weselnych jest to tylko chwilowa rozrywka podczas imprezy. Kiedy przyjęcie się kończy, pozostaje nam tylko wspomnienie smaku pysznej czekolady lub widoku pięknych fajerwerków. Natomiast w tym przypadku tworzone są gadżety, które są upominkami dla gości. Dlatego też flipbooki mogą spełniać rolę wyjątkowych podziękowań dla gości. Każdy bawiąc się w studio Flipomanii podczas wesela dostanie flipbooka z sobą w roli głównej, ale będzie on w specjalnej okładce, przygotowanej na konkretne przyjęcie. Na okładce mogą znaleźć się imiona nowożeńców, data ślubu i zdjęcie, natomiast na tylnej części krótki tekst podziękowań. W ten sposób dostajemy dwa w jednym, świetną atrakcję weselną i bardzo oryginalne podziękowania.

Zaproś Flipomanię na SWÓJ ŚLUB i skontaktuj się z Nami ( patrz kontakt )

Wykorzystane zdjęcia i filmy są inspiracją...

Brak komentarzy:

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Powerade Coupons