• Girlandy kryształowe,rozświetlą każdą salę weselną
  • Cudne dekoracje za Parą Młodą.

środa, 3 listopada 2010

Zaproszenie na rok 2011

Drodzy Państwo Młodzi !!!

Jesli Waszym marzeniem jest urządzenie wesela na świeżym powietrzu i życzycie sobie dekorację altanki w ogrodzie? zrobimy ją dla Was !

jeśli nie jesteście  zdecydowani  jak powinna wyglądać kwiatowa oprawa Waszego ślubu zgłoście się do  nas - dzięki naszej miłości do kwiatów i doświadczeniu  jesteśmy w stanie wyczarować z roślin co tylko sobie wyobrażacie...


gwarantujemy konkurencyjne ceny,  u nas płacisz tylko za kwiaty - wszystkie inne stałe dekoracje wypożyczamy gratis ( oferta dla pierwszych Par Młodych zamawiających na dany miesiąc ).

Naszym podstawowym 'narzędziem' pracy jest wyobraźnia i rośliny - zarówno te szlachetne, sprowadzane specjalnie na zamówienie okazy, jak i te zwykłe, które można spotkać w ogrodzie, w lesie, czy na łące. nie robimy dekoracji z kwiatów sztucznych i balonów - uważamy, że natura broni się sama i nie trzeba jej poprawiać. w zamian stałe elementy dekoracji wykonujemy z suszonych roślin (np. obrączki czy girlandy).


aranżacje, które robimy nie są sztuczne i przesadzone. poprzez naszą pracę pragniemy zmieniać wyobrażenie o dekoracjach weselnych - one mogą być naprawdę eleganckie i ciekawe, a przy tym wcale nie muszą być bardzo kosztowne.


jeżeli jesteście ciekawi naszych pomysłów - zadzwoń. Umówimy się we wskazanym przez Was miejscu - w domu, na sali weselnej czy w kościele.


zlecenia realizujemy na terenie Częstochowy i bliskich okolic.
 

 


Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Powerade Coupons