• Girlandy kryształowe,rozświetlą każdą salę weselną
  • Cudne dekoracje za Parą Młodą.

środa, 5 maja 2010

Jak pracujemy ?Jak pracujemy w przypadku dekoracji ślubów i wesel?Aby dowiedzieć się jakiego typu i dekoracji Państwo oczekują musimy poznać się wzajemnie. W tym celu umawiamy się na spotkanie lub, gdy dzieli nas spora odległość albo spotkanie nie jest możliwe, przesyłamy Państwu kilka pytań za pośrednictwem poczty e-mail lub prosimy o wypełnienie kwestionariusza http://www.finezja-konsultacjeslubne.com.pl/ankieta.html/. Na spotkaniu lub po wywiadzie mailowym dowiadujemy jaki lubicie styl, jak będzie wyglądała dana uroczystość czy impreza. Musimy poznać Państwa wyobrażenia o tym szczególnym dniu, zdefiniować jaki ma być zakres dekoracji. Pytamy także Państwa o budżet, w jakim mamy się zmieścić.


Oferta, wycena


Po "wywiadzie" w ciągu 3-4 dni sporządzamy wstępną ofertę wraz z wyceną. Zazwyczaj przygotowujemy dwie wersje oferty czyli dekorację w dwóch różnych wydaniach. Mogą to być dwie różne wersje kolorystyczne lub propozycja dekoracji w dwóch różnych stylach. Ofertę przesyłamy Państwu do akceptacji. Oczywiście nie musimy sztywno się trzymać tego, co przygotowałyśmy. Zawsze możemy nanieść zmiany według Państwa uwag.


Realizacja


Po zaakceptowaniu naszej oferty podpisujemy umowę. Wykonujemy dekorację, dowozimy je na miejsce uroczystości, ustawiamy, robimy im zdjęcia. Niektóre dekoracje musimy wykonać na miejscu np. ze względu na ich rozmiar czy kruchość kwiatów. Ale zawsze zostawiamy po sobie porządek. Po zakończeniu imprezy odbieramy nasze naczynia i inne wypożyczane przedmioty.
Nawiążemy współpracę....

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy nawiążemy pilnie współpracę z firmami eventowymi, cateringowymi oraz organizującymi kompleksową obsługę wesel.
Ideą naszej działalności jest kooperacja z wysokiej klasy specjalistami z różnych dziedzin, związanych z branżą ślubną i eventową, celem zaś - dostarczanie Klientom pełnego zakresu profesjonalnych usług florystycznych na najwyższym poziomie. Pragniemy tworzyć coraz bogatszą i atrakcyjniejszą ofertę, dostosowaną do wymagań ciągle zmieniającego się rynku.
Do współpracy zapraszamy także redaktorów czasopism bądź programów telewizyjnych skierowanych głównie do kobiet, w celu nawiązania twórczej współpracy.


http://www.finezja-konsultacjeslubne.com.pl/

Brak komentarzy:

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Powerade Coupons